0542 278 48 71 - 0850 803 55 08
Seçili Ürünlerde %25 İndirim Fırsatı
gaziantepbeyazesya.com web sitesine özel belirli ürünlerde %25 indirim fırsatı
İNDİRİMDEN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Gaziantep Beyaz Eşya

Her ne kadar beyaz eşya alırken markaya dikkat etsek de dikkat edilmesi gereken bir de bu eşyaların sahip olduğu özelliklerdir. Öncelikle yapılması gerekilen şey ihtiyacı belirlemektir. Beyaz eşya seçimi yaparken eşyanın potansiyeline ve bütçeye göre hareket etmek gerekir. Mesela 9 kiloluk bir çamaşır makinesine ihtiyaç var mı ya da 600 litrelik bir hacme sahip olan buzdolabına gerek var mı?

Beyaz eşya alırken ilk dikkat edilen şey kalite olmaktadır. Alınacak olan beyaz eşya teknolojideki son yenilikleri yansıtıyor mu? Öncelikle öğrenmeniz gereken şey bu. Mesela paslanmaz çelik teknolojisi ankastrelerde; Wİ-Fİ özelliği çamaşır makinelerinde ve buzdolaplarında önem taşıyan özellikler haline gelmiştir. Akabinde ise bütçe, renk, tasarım ve tarz konular gündeme gelmektedir.

Evdeki eşyalarınız bir bütünlük oluşturmalıdır. Tercihleriniz bu şekilde yapmaya dikkat edin. Ama herhangi bir alışveriş yapmazdan önce internette ürünlerin fiyat kalite performansı hakkında bilgi sahibi olun, beyaz eşyaların garanti sürelerini öğrenin. Garanti sürelerinin uzun olmasına ve marka servis ağının geniş olduğundan emin olun.

Beyaz eşyalarda genellikle A, B,C, D ve E gibi harflere rastlamışsınızdır. Bu harfler o eşyaların enerji sınıfını gösterir. Bazen A+, A++ ve A+++ gibi enerji sınıflarına da rastlayabilirsiniz. Alfabe ilerledikçe eşyanın sahip olduğu enerji verimliliği de düşmektedir. Mesela A sınıfı bir makine alarak enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Yüksek enerji sınıfı A veya A+ olarak sınıflandırılan beyaz eşya modelleri; yıkama, kurutma ve pişirme işlemlerinde zaman tasarrufunun yanı sıra su ve elektrikten de tasarruf sağlıyor.

Beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gerekilen diğer bir konu ise alandır. Mesela banyo söz konusu olduğunda eğer alan dar ise ve kurutma ile çamaşır makinesini alacaksanız bunları ayrı ayrı almak yerine hem kurutma hem de yıkama özelliği olan makineleri tercih ederek alan sorunundan kurtulmuş olursunuz.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN
gaziantepbeyazesya.com web sitesine özel seçili ürünlerde indirim fırsatı

Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

İhtiyacınıza Özel Ürünlere Ulaşmak İçin Tıklayın: Gaziantep Beyaz Eşya

@gaziantepbeyazesya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN