0542 278 48 71 - 0850 803 55 08
Seçili Ürünlerde %25 İndirim Fırsatı
gaziantepbeyazesya.com web sitesine özel belirli ürünlerde %25 indirim fırsatı
İNDİRİMDEN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Koltuk Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gaziantep Beyaz Eşya

Yaşam alanlarımızın en önemli parçaları haline koltuk takımları alırken dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Koltuk takımı seçimi yaparken tasarım, konfor, işlevsellik ve diğer mobilyalar ile uyumlu olması önem arz eden noktalardır.

Son dönemlerde kadife kumaş favori haline gelmiştir. Parlak ve yumuşak yüzeye sahip olan kadife kumaşlar salonda kullanıldığında salona gösteriş katan, dekorasyonu daha şık gösteren kumaştır. Eğer gösterişin yanında bir de temizlik konusunda hassasiyetiniz varsa kadife kumaş kolay temizlenebilir özelliği ile de kullanımı kolay olan kumaşlardandır.

Modadan vazgeçemeyenler ama klasik detayları da hayatlarında isteyeneler için in ideal koltuk chester koltuk modelleridir.

Kumaş özelliğinin yanı sıra işlevsellikte önemli bir detaydır. Örneğin yatılı misafiriniz çok oluyorsa yatak olma özelliği olan koltukları tercih ederek hayatınıza kolaylık katabilirsiniz. Aynı zamanda tercihlerinizi ayaklı koltuklardan yana kullanarak temizliğinizi de kolay bir hale getirebilirsiniz.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN
gaziantepbeyazesya.com web sitesine özel seçili ürünlerde indirim fırsatı

Koltuk Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyacınıza Özel Ürünlere Ulaşmak İçin Tıklayın: Gaziantep Beyaz Eşya

@gaziantepbeyazesya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN